miejsce

ClickMaster Polska ma zaszczyt zaprosić Państwa na niepowtarzalne wydarzenia w świecie IT - specjalną edycję Mobie Trends Conference skierowana jest do wszystkich osób, zajmujących się marketingiem i promocją, które dopiero chciałyby wykorzystywać rozwiązania mobile do promocji swoich usług, bądź produktów, ale dotychczas nie posiadały wystarczającej wiedzy jak tego dokonać.

Naszym celem jest zebranie w jednym miejscu osób odpowiedzialnych za promocję i marketing największych polskich firm, a także hoteli, restauracji, kin, biur podróży, galerii handlowych, supermarketów, dyskotek, banków, regionów czy miast, a także spółek zajmujących się produkcją i sprzedażą detaliczną. Chcemy podczas tego wydarzenia pokazać od A do Z możliwości jakie daje rynek mobile oraz dobre praktyki, tak by kampanie nie zniechęcały, by były efektywne, skuteczne i zwiększały zaangażowanie społeczeństwa mobi. Chcemy by coraz więcej osób doceniało potencjał wykorzystania mobile w marketingu.

Chcemy w tym celu zebrać najlepszych polskich specjalistów, ekspertów, którzy podczas 30-minutowych prelekcji przedstawią kompleksowe informacje o danych narzędziach w mobile.

Konferencja odbędzie się 23-24 maja, w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Planujemy minimum 150 uczestników, sala może pomieścić nawet 300 osób. Dodatkowo zostanie zorganizowana impreza integracyjno-networkingowa, podczas której zostaną rozlosowane cenne nagrody dla uczestników konferencji. Wartościowa dla uczestników będzie możliwość zapoznania się z ofertą firm, które będą uczestniczyły w targach odbywających się równolegle.

2. EDYCJA MTC 2013 - 2013.mobiletrends.pl

ZOBACZ RELACJĘ

1. EDYCJA MTC 2012 - 2012.mobiletrends.pl

ZOBACZ RELACJĘ